تبلیغات
جهان در دستانت - بیوگرافی و زندگی نامه Emma Watson(اختصاصی وبلاگ)

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

بهترین بودن کار ماست...

     
Reza Mirzaei
07:53 ب.ظ
جمعه 1393/01/22
Emma Watson  Wallpapers


Emma Watson

نام کامل ؛Emma Charlotte Duerre Watson

متولد؛ 15 April 1990

ملیت؛ British

حرفه ؛ بازیگر/ مدل

Emma Watson از بازیگران انگلیسی است که به موفقیت خوبی دست پیدا کرده است. حرفه اصلی وی بازیگریست ولی در کنار این کار او Modeling هم انجام می دهد.Emma بازیگری را به صورت حرفه ای از 9 سالگی شروع کرده است و مهم ترین نقشی که ما می توانید Emma Watson را با آن بشناسیم Hermione Granger دختر بچه ای که در سری فیلم های Harry Potter کمک دست و دوست Harry بود، است. Emma در تمام نسخه های فیلم هری پاتر در کنار دو بازیگر جوان این گروه یعنی Daniel Radcliffe و Rupert Grint حضور داشته است. بازی در فیلم های هری پاتر برای Emma Watson جوایز بسیاری به همراه داشته است، اگر از جوایز مختلفی که بهWatson داده شده است بگذریم می توان به درآمد 10 میلیون پوندی او از این سری اشاره کنیم. در ابتدا گفته شد که خانوم واتسون در حرفه مدلینگ هم حضور دارد و در کمپین پاییز و زمستان سال 2009 برای برند Burberry مدلینگ کرده است. در سال 2013 وی بر اساس اراء داوران و مردم به عنوان جذاب ترین بازیگر سال در مجلهEmpire انتخاب شد. در سال 2007 خانوم واتسون اعلام کرد که در نمایش تلویزیونی The Tale Of Despereaux که بر اساس رمان Ballet Shoes ساخته شده است حضور پیدا می کند. منبع How Wiki.mihanblog این نمایش چیزی حدود 5.2 میلیون بیننده به خود دید. در سال های 2012 و 2014 اما واتسون در فیلم های The Perks Of Being Wallflower و Noah حضور پیدا کرده است، لازم به ذکر است فیلم Noah به تازگی به نمایش عمومی در آمده و از موفقیت خوبی هم برخوردار بوده است.......


زندگی Emma Watson

Emma Watson در پاریس(فرانسه) از پدر و مادری انگلیسی که هر دو در حرفه وکالت هستند به دنیا آمده است. Luesby  و Chris Watson پدر و مادر Emma هستند. او تا سن 5 سالگی در فرانسه زندگی کرده است و در همان اوایل کودکیش شاهد جدایی پدر و مادرش بود. به دنبال همین جدایی Emma مجبور شد برای ادامه زندگی به انگلستان بر گردد و نزد مادرش زندگی کند. آنها در oxfordshire زندگی می کردند، البته لازم به ذکر است که اِماآخر هفته ها را در لندن سپری می کرد زیرا پدرش در لندن اقامت داشت. اِما می تواند تا حدودی به زبان فرانسوی صحبت کند ولی در این کار زیاد مهارت ندارد.

وقتی که اِما به همراه مادر و برادرش در اکسفورد بودند او مشغول کسب مهارت های جدید بود، وی در همان جا وارد مدرسه اژدها(Dragon School) شد.(سال 2003). وقتی در سن 6 سالگی به سر می برد تصمیم گرفت تا هنر بازیگری را در پیش بگیرد، برای همین اوقات خود را به چندین بخش تقسیم کرده و از آنها برای شرکت در کلاس های مختلف منجمله بازیگری و رقص استفاده می کرد. در همین دوران بود که اِما وارد مدرسه آموزش بازیگری Stagecoach Theatre Artsشد. در سن 10 سالگی اِما نقش های مختلفی در مدرسه خود به دست آورده بود که از آنها می توان به نمایش های Arthur : The Young Years و The Happy Prince اشاره کرد. این دو نمایش (HowWiki.mihanblog) هرچند در سطح خوبی قرار داشتند ولی اِما تا سری فیلم های هری پاتر در هیچ نقش مهمی و حرفه ای حضور پیدا نکرده بود. بعد از مدرسه اژدها اِما برای یادگیری مهارت های بیشتر به مدرسه Headington پیوست. در سال 2006 اِما در امتحانات GSCE شرکت کرد و نمرات فوق العاده ای به دست آورد. او در این امتحانات 8 نمره A* و 2 نمره A گرفت که مهارت وی را نشان می داد.

در سال 1999 ماجرای موفقیت های سری فیلم های harry Potter شروع شد. این فرایند برای اولین بار با نمایش Harry Potter And The Philosoper’s Stone شروع شد. این فیلم بر اساس رمانی که نویسنده موفق بریتانیایی (J.K.Rowling) به رشته تحریر در آورده بود، ساخته شد. ماجرای ساخته شدن فیلم هایی بر اساس همین رمان باعث شد که مسوولین ساخت فیلم بخصوص استعداد یاب های به دنبال گزینه های مناسب برای ایفا نقش شخصیت های رمان باشند که یکی از آنها در نهایت Emma Watson را که در نمایش های خود از اجرا فوق العاده ای برخوردار بود انتخاب کرد. بعد از انتخاب های مختلف، تولید کننده فیلم یعنی David Heyman به Emma و دو تن از دیگر منتخبین گروه استعداد یاب یعنی Daniel Radcliffe و Rupert Grint اطلاع داد که آنها باید در نقش سه دوست هم کلاسی ایفا نقش کنند که در مدرسه جادوگری پذیرفته شده اند. البته لازم به ذکر است که نویسنده رمان هری پاتر یعنی Rowling در اولین صحنه های تست، مشوق Watson بود.

در سال 2001 که اولین فیلم هری پاتر منتشر شد، موفقیت بی نظیری به دست آورد و دو رکورد به نام خودش ثبت کرد. اولین رکورد مربوط به روز آغازین(Opening –Day) و دومین رکورد مربوط به اولین هفته نمایش(Opening-Weekend) است که تا سال 2001 نشان دهنده موفقیت بی نظیر این فیلم بود. در همین راستا منتقدین وب سایت ها و روزنامه های مختلف دست به نقد این فیلم زدند که از آنها می توان به The Daily TeleGraph اشاره کرد که او ( اِما واتسون) را Admirable(قابل تحسین) خطاب کرد و وب سایت IGN هم به او لقب Stole The Show را داد. بازی در این فیلم جایزه جوان ترین بازیگر موفق سال را برایش از Young Artist Award به همراه داشت.

یک سال بعد، اِما واستون برای بار دوم در نقش هرمیون قرار گرفت، آنهم در فیلم Harry Potter And The Chamber Of Secrets. هنگامی که(Howwiki.mihanblog)  این فیلم به نمایش عمومی گذاشته شد، منتقدین مختلفی دوباره دست به تحسین او زدند که از آنها می توان به منتقد روزنامه Times اشاره کرد. Watson به دلیل بازی در این فیلم موفق به گرفتن جایزه Otto از مجله آلمانی Bravo شد.


اِما واتسون


 در سال 2004 فیلم دیگری از سری فیلم های هری پاتر تحت نام The Prisoner Of Azkabana منتشر شد. در این فیلم هم همانند گذشته این Emma Watson بود که در نقش هرمیون ایفا نقش می کرد. بسیاری از منتقدین او را تحسین کردند و لقب کاراکتر Charismatic را مناسب او دیدند. در یکی از جالب ترین گفته ها در مورد واتسون و رادکلیف مربوط به نوشته ای از روزنامه the New York Times است که به رادکلیف تبریک می گوید به دلیل اینکه با چنین فردی همبازی شده و حضورش را در کنارش احساس می کند. در فیلم جدید شاید هری مهارت های قبلی خود را پیشرفت می داد ولی هرمیون مهارت های جدیدی می آموزد که او را به فردی بالغ تر هدایت می کند. بازی در این فیلم بازهم برای Emma Watson جوایزی به همراه داشت که از آنها می توان به جایزه Child Perfomance Of The Year موسسه Total Film اشاره کرد.

Goblet Of Fire فیلمی بود که مهارت های هرمیون را به کمال می رساند. در این فیلم بازهم واتسون مورد تحسین منتقدین قرار گرفت و همگی آنها از پیشرفت هایی که Emma Watson در طول چندین سال متوالی داشته است استقبال کردند. یک سال بعد از نمایش این فیلم Emma Watson به عنوان جوان ترین فردی که تا به حال عکسش به عنوان Cover در Teen Vogue منتشر شده است، شناخته شد.


زندگی نامه Emma Watson


پنجمین نسخه از سری فیلم های هری پاتر در سال 2009 به نمایش عمومی گذاشته شد. این فیلم هم همانند چهار نسخه دیگر موفقیت خوبی به دست آورد و به فروش 332.7 میلیونی دست پیدا کرد. بر همین اساس Watson جایزه بهترین بازیگر زن را از National Movie Award به دست آورد. در همین سال روابط خارج از فیلم خانوم واتسون کمی بیشتر شد.  در سال 2007 بود که اِما واتسون خبر از درآمد 10 میلونی پوندی خود داد که از فروش فیلم های هری پاتر به دست آورده است. با این حال Emma تصدیق کرد که هرگز برای به دست آوردن پول حرفه (Howwiki.mihanblog) بازیگری را دنبال نکرده است و فقط مشوق او علاقه به این هنر بوده است. در سال 2009 او در رتبه 6 مجله Forbes قرار گرفت. موضوع مجله در این زمان بهترین یا در حقیقت با ارزش ترین بازیگران جوان بود. سال 2009 برای Watson سالی پر بار بود زیرا او همانند ستارگان بزرگ سینما موفق شد که ستاره خود را ما بین ستارگان بزرگان HollyWood به ثبت برساند. با به نمایش در آمدن فیلم دیگری از سری فیلم های هری تحت نام Order Of The Phoneix موفقیت سه جوانی که به عنوان کاراکتر های محبوب فیلم شناخته می شدن بیشتر و بیشتر شد. هرچند برای Emma حضور در آخرین فیلم های این سری کمی با مشکل رو به رو شده بود ولی در نهایت وی قرار داد حضورش را در تاریخ 23 مارچ 2007 برای حضور در Order به ثبت رساند.


اِما واتسون و دوست پسرش


Emma Watson که همکنون به یکی از بهترین بازیگران جوان صنعت فیلم تبدیل شده است برای اولین بار در فیلمی که به سفارش BBC تحت نام Ballet Shoes که بر اساس رمانی تحت همان نام ساخته شده بود ایفا نقش کرد. نویسنده رمان کسی نبود جز Noel Streatfeild. کارگردان فیلم Sandra Goldbacher بود. پس از نمایش فیلم بازهم واتسون برای بازی در این فیلم مورد تحسین قرار گرفت. زمانی که این فیلم به نمایش در آمد حدود 5.7 میلیون بیننده داشت. البته اِما واتسون در انیمیشن هم دستی دارد و برای اولین بار صدای خود را به Princess Pea در انیمیشن The Tale Of Despereaux قرض داد. حضور خانوم واتسون در فیلم های دیگر هری پاتر با ستایش های مختلفی از سوی منتقدین همراه بود. از فیلم هایی که او در آنها حضور داشته است می توان به Half-Blood Princ اشاره کرد.  Emma در موزیک ویدئوی One Night Only که بعد از دیدار خود با George Craig ترتیب داده شده بود حضور پیدا کرد. از دیگر کار های اِما واتسون می توان به حضورش در فیلم My Week With Marilyn اشاره کرد.


عکس های Emma Watson


ماه می سال 2010 بود که emma Watson خبری مبنی بر اینکه در حال مذاکره برای حضور در فیلم The Perks Of Being A Wallflower است در رسانه ها منتشر کرد. این فیلم در سپتامبر 2012 به نمایش عمومی گذاشته شد. از دیگر فیلم های Emma می توان به فیلم The Bling Ring اشاره کرد که او در نقش دختری تحت نام Nicki ایفا نقش می کند که به دزدی از منازل بازیگران و افراد مشهور مشغول هستند. این فیلم بر اساس داستان های واقعی ساخته شده است که مدارک و مستندات آن در اداره FBI و سازمان های مربوطه وجود دارد. او در چندین فیلم تلویزیونی Howwiki.mihanblog هم حضور داشته است که موفقیت خوبی به دست آورده اند. بازهم منتقدین فیلم و سینما حضور Emma Watson را در فیلم مذکور مورد ستایش قرار دادند. البته لازم به ذکر است که او در فیلمی تحت نام This Is the End که فیلمی کمدی تخیلی است حضور پیدا کرده، اِما واتسون در این فیلم نقش خودش را ایفا می کند. طبق اخباری که به گوش رسیده است، واتسون در حال مذاکره برای حضور در ورژن مخصوصی از فیلم Beauty and The Beast است که هنوز تصمیمات نهایی در این مورد توسط طرفین مذاکره کننده گرفته نشده است. مارچ سال گذشته بازهم خبری از حضور Emma Watson در فیلم دیگری از فیلم های تخیلی به گوش رسید. او اینبار  در نقش سیندرلا بازی خواهد کرد، ولی بازی او در این نقش شایعه ای بیش نبود و خبر از سوی او خانوم واتسون تکذیب شد. طبق اخباری که در رسانه های منتشر شده است، خانوم واتسون به همراهی کارگردان سری فیلم های هری پاتر در فیلم جدیدی تحت نام Queen of The Tearling حضور پیدا خواهد کرد.


در سال 2008 خبری مبنی بر این که Emma Watson به جای keira Knightley به عنوان Face خانه مد Chanel معرفی خواهد شد، منتشر شد. ولی این خبر دیری نگذشت که توسط هر دو طرف موضوع یعنی Emma و Chanel تکذیب شد. خانوم واتسون خبر تولیدی از لباس های بهاری برای سال 2010 در نظر گرفته بود که در همان سال و با موفقیت نسبی هم همراه شد. اِما واتسون در سال 2009 خبر داد که با BuryBerry در نمایش پاییز و زمستان همان سال مشارکت خواهد داشت. اِما واتسون در سال 2010 هم در کمپین بهار و تابستان Buryberry حضور پیدا کرد ولی اینبار در کنار افرادی همانند Alex برادرش، موزیسین معروف Georage Craig و Matt Glimour و در نهایت مدل معروف Max Hurd. در سال 2011 (ماه فوریه) اِما واتسون جایزه Style Icon Award را از Dame Vivienne Westwood دریافت کرد. او در تبلیغات بازاریابی Lancome هم حضور پیدا کرده است که از موفقیت های او خبر می دهد( مربوط به سال 2011 ماه مارچ). اِما واتسون در زمینه های How Wiki.mihanblog  مختلف هنرنمایی کرده است و از حضور او می توان به Face یا Cover مجله های people; Teen Vogue و Cosmopolitan اشاره کرد. یکی از موفقیت های اِما واتسون مربوط به مجله معروف و معتبر FHM (مجله مخصوص آقایان) است که برای 6 سال او مابین 100 تن از جذاب ترین دختران مشهور قرار گرفته است. در سال 2007 او در جایگاه 98 قرار گرفت. سپس به ترتیب 33.47.29.23 و در سال 2012 در جایگاه 64 قرار گرفته است.

خردکن آشپزخانه نایسر دایسر پلاس اورجینال Nicer Dicer Plus


خردکن آشپزخانه نایسر دایسر پلاس اورجینال Nicer Dicer Plus

خردكن نایسر دایسر پلاس وسیله فوق العاده کاربردی و چند کاره خرد یا تکه کردن فقط با یک حرکت!

قیمت : 74,800 تومان

خرید این محصول از همین لینک با قابلیت پرداخت وجه در محل


عروسک پولیشی خارجی چپول سایز اورجینال4

عروسک پولیشی خارجی چپول سایز اورجینال4

خرید ویژه عروسکهای پولیشی خارجی واردات مستقیم توسط شرکت معروف پالیز ( صددرصد تولید اورجینال خارجی) ساخته شده از مرغوب ترین متریال طبیعی و پارچه های 

قیمت : 48,400 تومان

خرید این محصول از همین لینک با قابلیت پرداخت وجه  در محل


عروسک پولیشی خارجی فیلی سایز 2

عروسک پولیشی خارجی فیلی سایز 2

خرید ویژه عروسکهای پولیشی خارجی واردات مستقیم توسط شرکت معروف پالیز ( صددرصد تولید اورجینال خارجی) ساخته شده از مرغوب ترین متریال طبیعی و پارچه های 

قیمت : 43,500 تومان

خرید این محصول از همین لینک با قابلیت پرداخت وجه در محل:: مرتبط با: بیوگرافی بازیگران , اختصاصی ,
:: برچسب‌ها: بیوگرافی Emma Watson , زندگی نامه Emma Watson , Emma Watson , اِما واتسون , عکس های Emma Watson , فیلم های هری پاتر ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
cialissv.com دوشنبه 1397/06/12 03:52 ب.ظ

Many thanks. Helpful stuff.
buying cialis overnight cialis 5mg billiger cialis generic availability cialis australian price sublingual cialis online cialis ahumada prescription doctor cialis overnight cialis tadalafil cialis 05 buying cialis overnight
http://babecolate.com/cheapest-20-mg-cialis.html سه شنبه 1397/05/23 01:23 ق.ظ

Superb content. Kudos.
cialis 5 mg buy il cialis quanto costa buy brand cialis cheap buy cialis acquistare cialis internet cialis super kamagra price cialis wal mart pharmacy fast cialis online cialis prices in england cialis ahumada
Cialis online پنجشنبه 1397/02/20 08:32 ب.ظ

Regards. Ample advice.

buy cheap cialis in uk cialis venta a domicilio click now cialis from canada cialis 100mg suppliers buy cialis online legal cialis generico milano link for you cialis price best generic drugs cialis female cialis no prescription comprar cialis 10 espa241a
Viagra or viagra پنجشنبه 1397/02/6 05:31 ق.ظ

You've made your point.
viagra cheap no prescription where can i buy viagra cheap best place to buy viagra buy viagra cheap online buy female viagra uk buy viagra discount buy viagra online overnight want to buy viagra online viagra purchase buy prescription viagra
Cialis 20 mg یکشنبه 1397/01/19 04:40 ق.ظ

Terrific postings. Appreciate it!
the best choice cialis woman ou trouver cialis sur le net buy cialis cialis generico milano can i take cialis and ecstasy cialis alternative cialis super acti cialis official site cialis side effects cialis 10 doctissimo
manicure یکشنبه 1396/01/20 03:58 ب.ظ
Hello, i think that i saw you visited my blog thus i came
to “return the favor”.I am trying to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
توضیحات وبلاگ؛ با سلام به دوستان عزیز. این وبلاگ در زمینه های مختلف فعالیت می کند، از زمینه هایی که در وبلاگ بیشتر به آنها می پردازیم می توان به بخش حقوق، بازی و معرفی کتاب ها اشاره کرد که از این پس فعالیت بیشتری در این 3 زمینه خواهیم داشت.
در مورد تبادل لینک فقط دوستانی که وبلاگ هایی در زمینه های مطرح شده بعلاوه وبلاگ هایی که به هر نحو موضوعاتشان با موضوعات وبلاگ تناسب دارد، می توانند با وبلاگ ما تبادل لینک کنند. از پذیرش وبلاگ های متنفرقه واقعاً معذوریم.
در وبلاگ قسمت جدیدی تحت نام پست ثابت و تبلیغات به وجود خواهد آمد که دوستان می توانند اگر می خواهند وبلاگ و وب سایت خود را معرفی کنند، لینکشان را برایمان برفستند تا ما لینک آنها را در پست ثابت قرار دهیم. توجه کنید این پست ها ماهیانه هستند و اولین هفته هر ماه تغییر خواهند کرد. پس اگر می خواهید حقی از شما ضایع نشود بهترین کار این است که در اخرین هفته از ماه برای ما لینک بفرستید تا ما هم بتوانیم لینک شما را برای 4 تا 5 هفته به نمایش بگذاریم. تعرفه لینک ها فعلاً 10 هزار تومان برای هر یک ماه است. دوستانی که می خواهند لینک در پست ثابت داشته باشند پیام بدهند تا شماره کارت برایشان ارسال شود. حتماً ایمیل خود را قرار دهید.


مدیر وب سایت : Reza Mirzaei
تمام حقوق این وب سایت متعلق به جهان در دستانت می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر