تبلیغات
جهان در دستانت - نقد inFAMOUS :Second Son

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

بهترین بودن کار ماست...

     
Reza Mirzaei
11:12 ق.ظ
چهارشنبه 1393/01/13


مدتی پیش، یکی از خوانندگان وبلاگ از من سوال کرده بود که به نظرم کدام یک از بازی های منتشر شده در این سه ماهه که کنسول های نسل بعد منتشر شده اند واقعاً رنگ و بوی نسل بعد را می دهد. من در جواب گفتم که بازی های منتشر شده برای هر دو کنسول Xbox One و PS4 تاکنون خوب و قابل تحسین بوده اند ولی هیچ یک از آنها به معنای واقعی نماینگر بازی های نسل جدید نبودند.


infamous : Second Son

Sucker Punch

March.21. 2014

PS4

SCE

عکس های infamous : Second Son


بعد از تبلیغات بسیار که برای infamous ;Second Son شده بود این بازی روانه بازار شد، در بخش های مختلفی از این بازی می توان گفت که رنگ و بوی نسل آینده دیده می شود، ولی فقط در برخی بخش ها! هرچند Second Son(SS) از ویژگی های فوق العاده ای برخوردار است ولی به اندازه ی کافی نیست و نمی توان گفت که این بازی عنوانی است که به طور کامل نماینده بازی های نسل بعد است، هرچند می توان با کمی توجه رنگ های بسیاری از بازی های نسل بعد را در تار و پود SS مشاهده کرد. تجربه فوق العاده ای که SS به وجود می آورد باعث می شود که بازیباز از تمام بازی هایی که تاکنون سعی در تجربه آنها داشته است دست بکشد و فقط به تماشا و صد البته بازی کردن عنوانی همانند Second Son بپردازد. بعد از اینکه این بازی را تجربه می کنید واقعاً حس تازه و سرزنده بودن را به خوبی حس خواهید کرد. البته توصیف این حس همانند توصیف بوی عطری برای کسی است که تاکنون اصلاً اسم عطر مذکور را هم نشنیده است.در ابتدا، وقتی با این سری رو به رو می شوید، از خودتان سوال می کنید که ماهیت اصلی قدرت هایی که در بازی وجود دارد و بازیباز می تواند از آنها استفاده کند، چگونه است؟ از این توانایی ها می توان برای چه کار هایی استفاده کرد، آیا این همه قدرت فقط باید در راستا اهداف شخصی استفاده شوند یا اینکه می توان از آنها برای کمک کردن به دیگران هم بهره برد؟ تم اصلی بازی هم در SS همین موضوع است، یعنی از قدرت خودتان چگونه استفاده می کنید. Delsin Row که جایگزین Cole McGrath شده است به عنوان شخصیت اصلی، بیشتر بعد داستانی بازی را به خود اختصاص داده است. قدرت های ویژه و بی مانندی که Delsin از آنها برخوردار است، او را مجبور کرده که در راستا اهداف مختلفی قدم بردارد. سرنوشت و اتفاقاتی که برای او می افتد حول محوریت تصمیماتی بسیار سخت می چرخد که از مهم ترین آنها این است که آیا Delsin باید به زندگی عادی خود ادامه دهد یا نه؟ باید به کمک هم نوعان خود که مورد تهدید نیرو های امنیتی هستند، بشتابد؟

به شخصه همواره از طرفداران سری بازی های infamous (بدنام)بودم. ولی زیاد از شخصیت Cole خوشم نیومده بود، زیرا از روحیات خشک و سردی برخوردار بود و صد البته احساس خوب یا بدی هم که در بازیباز ایجاد می کرد به نوعی مصنوعی و غیر قابل باور بود. ولی Delsin در این مورد بسیار متفاوت ظاهر شده است. او در هر شرایط با هر روحیه ای که دارد بذله گوست و برایش بزرگ و کوچک فرقی ندارد، اگر بخواهم او را با یکی دیگر از شخصیت های دنیای بازی مقایسه کنم، بی مورد نیست که نامی از Dante قهرمان سری بازی های Devil May Cry نامی ببرم که همواره با تمام سختی ها، بذله گویی های خاص خودش را داشت. کاراکتری که در این بازی با او رو به رو می شوید از اخلاقیاتی برخوردار است که می توان گفت در پایان داستانش قطعاً بر روی 80 درصد از طرفداران این سری تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

Delsin عاشق استفاده از مهارت هایی است که بازیباز را مجبور می کند تا کمی از خودش خلاقیت نشان بدهد. وقتی این بازی را تجربه می کنید به حدی با Delsin همراه می شوید که گویی او به شما می گوید؛ " با من همراه شوید و از قدرت های من برای نابود کردن تمام آنچه پیرامونم وجود دارد استفاده کنید". روند استفاده از قدرت های Delsin کاملاً نامنظم است و می توانید در هر لحظه از قدرت های مختلفی دلسین برای نابود کردن تمام دشمنان استفاده کنید، محدودیتی وجود ندارد.


در نسخه های پیشین سیستم کارما(The Karma System) به نحوی سازماندهی شده بود که بازیباز را به استفاده از المان های خاصی مجبور می کرد و همواره باید از تعدادی المان از پیش تعریف شده استفاده می کردید، همین سیستم مذکور توانایی ها(Abilities) را به دو نوع قدرت های بد و خوب تقسیم می کرد که با استفاده از هر کدام نتیجه ای خاص به دست می آمد. به طور مثال با استفاده از قدرت هایی که تحت نام "قدرت های بد" تقسیم شده بودند، همواره شاهد نتیجه ای بسیار خشن بودیم. در حقیقت نتیجه ای جز تخریب و نابودی نمی توانست عاقبت عملکرد قدرت های بد باشد. دلسین هم در حقیقت از چنین قدرت هایی استفاده می کند ولی با نتایج مختلف و متفاوت. این نتایج در نوع بازی کردن(Play Style) بازیباز تاثیر گذار است و او را به انتخاب بهترین و ممکن ترین روش موجود راهنمایی می کند، هرچند می توان بدون توجه به آن نتایج روش های دیگری برای رسیدن به اهداف و صد البته نوع بازی کردن خودتان در پیش بگیرید. در بازی فضا و محیطی وجود دارد که بازیباز را در انتخاب مسیر حرکتش آزاد می گذارد ولی در عین حال نشانه هایی برای انتخاب مناسب ترین مسیر هم در اختیار بازیباز قرار می دهد تا او با استفاده از اصول از پیش تعریف شده بهتر و راحت تر در بازی پیشرفت کند.

در نسخه های پیشین در اغلب موارد پایه و اساس بازی به نحوی بود که بازیباز را به استفاده از سیستم سنگر گیری های پی در پی مجبور می کرد، در حقیقت بازی Cover-Based  بود، ولی در این نسخه ماجرا کمی و شاید بیشتر فرق دارد، زیرا بازیباز بیشتر اوقات باید نحوه حمله کردن به دشمنان را در سر داشته باشد تا اینکه به فکر مخفی شدن های پی در پی باشد. البته دلسین برای اینکه از آسیب ها در امان باشد می تواند پشت وسایل و هرچیزی که امکان محافظت کردن از او را داشته باشد پنهان شوید ولی این فرآیند به شکل سنگرگیری هایی که در بازی های مختلف و رایج وجود دارد نیست. در این بازی به هیچ وجه نمی توانید برای مدت طولانی پشت وسایل مختلف پنهان شوید، علت متفاوت بودن این بازی با دیگر بازی های مشابه در سیستم Cover در همین مورد است که دلسین زمان زیادی برای جا خشک کردن در مکانی غیر قابل نفوذ ندارد. دشمنان در هر لحظه نقشه می کشند و دنبال زمان مناسب هستند تا شما را شکست دهند هر چند این فرایند سخت و پر چالش باشد، برای آنها فرقی ندارد. در بازی باید سریع باشید تا بتوانید آنها را به راحتی نابود کنید.یکی از نکات مهم در بازی هایی که open World ساخته می شوند جا به جایی در محیط است. بنا بر اینکه بازی در چه نوع سبکی ساخته می شود وسایل و المان های مورد استفاده بازی باز هم متغیر است. به طور مثال در سری بازی های Prototype پرش های بلند می توان اشاره کرد که در جای جای بازی به کمک بازیباز می آید یا در سری بازی های GTA می توان به استفاده از انواع وسایل مختلف اشاره کرد که هرکدام عملکرد مخصوص به خود را دارند. در سری بازی های infamous هم ترکیبی از قابلیت های مختلف برای جای به جایی بازیباز در محیط در نظر گرفته شده است که از آنها می توان به پرش های بلند اشاره کرد که نسخه های مختلفی از این سری فراهم بوده است. در Second Son این قابلیت به زیبا ترین شکل ممکن در بازی گنجانده شده است و هر لحظه می توانید از آن به خوبی استفاده کنید. ترکیب قدرت های مختلف و انجام حرکات پارکور بسیار لذت بخش است و همواره چالش های جدیدی به وجود می آورد. البته سازندگان برای اینکه بازیباز در محیط گسترده بازی با مشکل زمان رو به رو نشوند بعد از رسیدن به مکان های خاصی، امکان سفر های سریع(Fast Travel) را فراهم کرده اند.

بازی از نظر گرافیک، در جمع بهترین بازی هایی قرار می گیرد که تاکنون آن را تجربه کرده ام. این بازی واقعاً از نظر گرافیک در بعد جدیدی قرار دارد و می توان به خوبی حس دنیایی جدید(نسل جدید) را در رگ ها و تارو پود بازی مشاهده کرد. بازی از نظر زمانی دارای گردش زمان است و در هر لحظه شاهد آب و هوای مخصوصی هستیم که بازیباز را مجبور می کند تا با شرایط موجود، خود را تطبیق دهد. طراحی هنری بازی در سطح خوبی قرار دارد و می تواند به خوبی شاهد المان های خاصی که در طراحی Seattle به کار رفته اند باشیم. از نظر طراحی محیط هر یک از مکان های بازی اگر از رو نمونه های واقعی(کپی برابر اصل) نباشند از نمونه های واقعی الهام گرفته شده اند و اگر برای یکبار در شهر Seattle بوده باشید شاید شاهد مکان های آشنا باشید(بنده از روی تصاویر واقعی چنین مطالبی را درک می کنم). طراحی شخصیت ها هم به خوبی انجام شده است و می توان گفت مکمل طراحی هنری بازیست. هر یک از شخصت ها دارای بافت های مخصوص به خود هستند و از هزاران زاویه مختلف ترسیم شده اند که همین عامل در واقعی تر شدن آنها تاثیر گذار است.در آخر اگر بخواهیم جمع بندی مختصری از بازی داشته باشیم می توان به نکات مهمی از آن اشاره کرد. در بازی با داستانی ساده ولی در عین حال پیچیده رو به رو هستیم، سادگی به دلیل اینکه ماهیت کلی آن برایمان آشناست و پیچیدگی بدلیل آنکه درون ر این سادگی راز های بسیاری نهفته شده است. گیم پلی پیشرفت های بسیار زیادی نسبت به نسخه های پیشین داشته است و از ظرافت خاصی برخوردار است. سادگی و روان بودن بازی از جمله مشخصه های آن در بخش گیم پلی است. هر یک از مهارت ها برای خود چینش های مختلفی دارند که می توان به طرق مختلف از آنها استفاده کرد. در کل بازی بسیار عالیست و از قدرت های PS4 به خوبی استفاده کرده است. موفقیت این بازی در سهل و ممتنع بودنش است.

داستان؛10/10

گیم پلی ؛ 10/10

گرافیک ؛ 10/9.5

صداگذاری ؛ 10/9.5

امتیاز نهایی؛10/ 9.5

رضا محمد میرزائی

خردکن آشپزخانه نایسر دایسر پلاس اورجینال Nicer Dicer Plus

خردكن نایسر دایسر پلاس وسیله فوق العاده کاربردی و چند کاره خرد یا تکه کردن فقط با یک حرکت!

قیمت : 74,800 تومان

 خرید این محصول از همین لینک


عروسک پولیشی خارجی چپول سایز اورجینال4

خرید ویژه عروسکهای پولیشی خارجی واردات مستقیم توسط شرکت معروف پالیز ( صددرصد تولید اورجینال خارجی) ساخته شده از مرغوب ترین متریال طبیعی و پارچه های 

قیمت : 48,400 تومان

خرید این محصول از همین لینکعروسک پولیشی خارجی فیلی سایز 2

خرید ویژه عروسکهای پولیشی خارجی واردات مستقیم توسط شرکت معروف پالیز ( صددرصد تولید اورجینال خارجی) ساخته شده از مرغوب ترین متریال طبیعی و پارچه های 

قیمت : 43,500 تومان

خرید این محصول از همین لینک:: مرتبط با: اختصاصی , بازی های رایانه ای ,
:: برچسب‌ها: نقد و بررسی inFAMOUS ;Second Son , نقد inFAMLUS Second Son , بازی infamous Second son , تمام اطلاعات infamous Second son , راهنمای قدم به قدم infamous second son , خرید بازی های Ps4 , Delsin Rowe ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Michelle Steinberg شنبه 1398/05/26 01:19 ق.ظ
Good answer back in return of this query with
real arguments and explaining the whole thing on the topic
of that.
povećati penis جمعه 1398/05/18 07:03 ق.ظ
I think this is one of the most important info for me.
And i'm glad reading your article. But want to remark on few general things, The website style is perfect, the articles is really great :
D. Good job, cheers
busy Belgia Polska پنجشنبه 1398/05/17 12:59 ق.ظ
This design is wicked! You certainly know how to keep a reader amused.
Between your wit and your videos, I was almost moved to
start my own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job.
I really enjoyed what you had to say, and more than that,
how you presented it. Too cool!
clash of clans hack شنبه 1398/05/12 07:54 ب.ظ
I believe this is among the most important info for me.

And i am satisfied reading your article. But wanna commentary
on some basic issues, The site taste is great, the articles is really great :
D. Just right task, cheers
וילות בצפון سه شنبه 1398/05/1 06:42 ب.ظ
appreciate it a great deal this website can be formal in addition to
informal
Sexy2Call سه شنبه 1398/05/1 09:35 ق.ظ
Sexy2call Quick search and obtain the latest results Look for a massage escort girl, discrete apartment or any perfect
and indulgent recreation. Searching for escort girls?

Discrete apartments? Complete a quick search by region
najlepsze konta osobiste یکشنبه 1398/04/23 05:17 ب.ظ
Yesterday, while I was at work, my sister stole
my iphone and tested to see if it can survive a twenty five foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
click here سه شنبه 1398/04/18 08:30 ب.ظ
An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who has been doing a
little research on this. And he actually bought me breakfast because I
found it for him... lol. So allow me to reword this....
Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending time
to talk about this matter here on your internet
site.
נערת ליווי ברמת גן دوشنبه 1398/04/17 07:02 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino.
He is handsome. Brown hair slicked back, glasses that
suit his face, hazel eyes and the prettiest lips I've seen. They're well built, with incredible arms plus a chest that
is unique within this sweater. We're standing right in front of each other preaching about our everyday life, what we wish for future
years, what we're seeking on another person. He starts saying that he has been rejected
a lot of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I say He smiles at
me, biting his lip.

‘Oh, I don't know. Everything happens for an excuse right.

But identify, you would not reject me, can you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, would you mind if I kissed you currently?' he stated as I purchase far better him and kiss him.

‘The very next time don't ask, just do it.' I reply.

‘I enjoy how we think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my rearfoot in the leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do that suits you girls? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone discussion what they have to want. Somebody that won't say yes although I said yes. Someone who's not scared when trying something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid when trying new things, especially when it comes to making new things in the bedroom ', I intimate ‘And I enjoy ladies who are direct, who cut with the chase, like you just did. Being
honest, that's a huge turn on.
נערת ליווי בבת ים یکشنبه 1398/04/16 05:14 ب.ظ
Sexy2call Quick search and acquire the most recent
results Get a massage escort girl, discrete apartment or
any perfect and indulgent recreation. In search
of escort girls? Discrete apartments? Come up with a quick search by region
נערת ליווי شنبه 1398/04/15 11:19 ب.ظ
"We need to build to a new crescendo, cheri," he said.
"And we all may have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled up with lust, along with the soft skin of his hard cock against my
sex was having its intended effect. I became feeling a stronger arousal now as
I felt his cock slide between my sensitive lips.

I felt your head of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy, and I needed him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back approximately my clit.


I'd been aching to get him inside, and I could tell that his need to push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to suit mine, and I knew the feeling of my wet
pussy lips to the head of his cock was getting a lot of
for of us.

"Permit finale begin," he stated, anf the husband slid the tip of
his cock inside me.

The two of us gasped when he held his cock there for any moment.
I contracted my pussy to tug him further inside, anf the husband threw his return within the sensation. Inch by
excruciating inch he pushed his cock inside me, and each
and every time I squeezed my pussy around him. His cock felt
wonderful simply because it filled me, but I want
to everything inside me. I rolled to the side and rested my leg against his
shoulder, anf the husband plunged his cock all the way in.
נערות ליווי ברמת גן سه شنبه 1398/04/11 03:36 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters
on Everton Park in Singapore. I'm having black coffee, he's developing a cappuccino.
He's handsome. Brown hair slicked back, glasses which fit his face, hazel eyes and the most beautiful lips
I've seen. They are quality, with incredible arms plus a chest that is different with this
sweater. We're standing ahead of one another talking about how we live, what we wish in the future, what we're trying to find on another
person. He starts telling me that they have been rejected a great deal of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ',
I say He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I do not know. Everything happens for
a good reason right. But figure out, make use of reject me, might you
Ana?' He said.

‘No, how could I?' , I replied

"So, make use of mind if I kissed you currently?' he said as I recieve much better him and kiss him.

‘Next time don't ask, accomplish it.' I reply.

‘I enjoy the method that you think.' , he said.

For now, I start scrubbing my rearfoot as part of his leg, massaging it slowly. ‘What exactly do you prefer ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘Everyone loves determined women. Someone to know what they have to want. Someone that won't say yes even if I said yes. Someone who's not afraid of trying a new challenge,' he says. ‘I'm never afraid when attemping interesting things, especially in relation to making interesting things in the sack ', I intimate ‘And I adore women who are direct, who cut throughout the chase, like you may did. For being
honest, that's a huge turn on.
sexy2call یکشنبه 1398/04/9 11:54 ق.ظ
The ads are controlled by each of the binding laws of your State of Israel.
נערות ליווי בתל אביב پنجشنبه 1398/04/6 08:56 ق.ظ
Sexy2call Quick search and have the newest results Get a
massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Interested in escort girls?
Discrete apartments? Make a quick search by region of Israel.
Buy cialis online دوشنبه 1398/04/3 03:36 ق.ظ

Awesome posts, Appreciate it.
cialis alternative chinese cialis 50 mg link for you cialis price wow cialis 20 female cialis no prescription cialis 10 doctissimo when will generic cialis be available cialis for sale south africa acheter cialis kamagra prescription doctor cialis
http://diespinphil.strikingly.com/ یکشنبه 1398/04/2 11:42 ق.ظ

Seriously loads of awesome knowledge.
canada discount drugs cialis cialis tablets australia viagra cialis levitra tadalafil 20mg cialis generico postepay buying cialis on internet cialis free trial cialis taglich bulk cialis cialis authentique suisse
Cialis online شنبه 1398/04/1 09:00 ب.ظ

Awesome posts. With thanks!
cialis 5mg billiger acquisto online cialis cialis generico postepay how does cialis work get cheap cialis cialis para que sirve cialis online nederland warnings for cialis ou acheter du cialis pas cher buy brand cialis cheap
Cialis pills پنجشنبه 1398/03/30 07:32 ب.ظ

Kudos. Excellent information.
cialis 10mg prix pharmaci cialis generique 5 mg we choice cialis uk generic cialis with dapoxetine cialis kaufen bankberweisung generic cialis pill online where cheapest cialis cialis rckenschmerzen fast cialis online compare prices cialis uk
http://buiretes.strikingly.com/ سه شنبه 1398/03/28 10:07 ق.ظ

With thanks. An abundance of write ups.

rx cialis para comprar online cialis cialis daily new zealand generic cialis in vietnam cialis authentique suisse cialis 20 mg cut in half cialis patent expiration sublingual cialis online opinioni cialis generico cialis purchasing
נערת ליווי شنبه 1398/03/25 05:19 ب.ظ
"We will need to build to a new crescendo, cheri," he said.
"And we could have an ending that'll be as none before."

His smile was decadent, his eyes were packed with lust, and the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I used to be feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.

I felt the pinnacle of his cock push agonizingly
at the doorway of my pussy, and I want to him to thrust
into me hard. Instead he pulled back and slid his hardness
back up to my clit.

I used to be aching to have him inside, and I can tell
that his ought to push that wonderful hard cock
inside me was growing. His moans grew to enhance mine, and
I knew the sensation of my wet pussy lips around the head of his cock was getting too much for of us."Allow finale begin," he said, and that he slid the top
of his cock inside me.

The two of us gasped because he held his cock there
for any moment. I contracted my pussy to drag him further inside, and the man threw his head
back on the sensation. Inch by excruciating
inch he pushed his cock inside me, every time I squeezed my
pussy around him. His cock felt wonderful the way it filled
me, but I wanted it inside me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder,
and the man plunged his cock completely in.
http://haigraphkip.strikingly.com/ جمعه 1398/03/24 08:12 ب.ظ

You actually mentioned it well!
buying cialis in colombia click now buy cialis brand tadalafil generic cialis 5mg billiger india cialis 100mg cost click here to buy cialis cialis e hiv comprar cialis 10 espa241a cialis rezeptfrei buy cialis sample pack
http://cautefi.strikingly.com/ پنجشنبه 1398/03/23 03:28 ب.ظ

Tips effectively taken..
cialis mit grapefruitsaft canadian drugs generic cialis look here cialis order on line buying cialis on internet order cialis from india acquistare cialis internet deutschland cialis online generic cialis soft gels cialis manufacturer coupon cialis professional from usa
http://enacgi.strikingly.com/ پنجشنبه 1398/03/23 01:53 ق.ظ

Thanks, Good stuff.
cialis prezzo in linea basso cialis prices free cialis cialis canada buy cialis uk no prescription cialis australian price cialis in sconto compare prices cialis uk cialis 20 mg cheap cialis
jugo de granada viagra یکشنبه 1398/03/19 08:27 ق.ظ

Incredible! This blog looks exactly like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Great choice of colors!
http://cialisvie.com/ شنبه 1398/03/18 07:15 ب.ظ

You actually suggested it effectively.
look here cialis cheap canada cialis uk cialis bula cialis generic tadalafil buy cialis australia org cialis patent expiration female cialis no prescription generic cialis levitra prezzo di cialis in bulgaria cialis daily
female viagra funziona شنبه 1398/03/18 02:33 ب.ظ

Hi colleagues, how is the whole thing, and what you want to say on the topic of this piece of writing, in my view its really remarkable in favor of me.
olejki cbd sklep پنجشنبه 1398/03/9 05:43 ق.ظ
Hi great website! Does running a blog like this require a great deal of work?

I've absolutely no knowledge of computer programming however I
had been hoping to start my own blog soon. Anyhow, should
you have any recommendations or tips for new blog owners please share.
I understand this is off subject but I simply needed to ask.
Many thanks!
cbd چهارشنبه 1398/03/8 07:58 ب.ظ
Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.
חדרים להשכרה לפי שעה בתל אביב سه شنبه 1398/03/7 08:15 ب.ظ
Index Search Villas and lofts rented, search by
region, find in a few minutes a villa to rent by city,
various rooms lofts and villas. Be impressed by photographs and
information that the site has to offer you you. The site
is a center for everyone the ads inside the
ukulele سه شنبه 1398/03/7 07:16 ب.ظ
I read this paragraph completely on the topic of the comparison of latest and earlier technologies, it's awesome article.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
توضیحات وبلاگ؛ با سلام به دوستان عزیز. این وبلاگ در زمینه های مختلف فعالیت می کند، از زمینه هایی که در وبلاگ بیشتر به آنها می پردازیم می توان به بخش حقوق، بازی و معرفی کتاب ها اشاره کرد که از این پس فعالیت بیشتری در این 3 زمینه خواهیم داشت.
در مورد تبادل لینک فقط دوستانی که وبلاگ هایی در زمینه های مطرح شده بعلاوه وبلاگ هایی که به هر نحو موضوعاتشان با موضوعات وبلاگ تناسب دارد، می توانند با وبلاگ ما تبادل لینک کنند. از پذیرش وبلاگ های متنفرقه واقعاً معذوریم.
در وبلاگ قسمت جدیدی تحت نام پست ثابت و تبلیغات به وجود خواهد آمد که دوستان می توانند اگر می خواهند وبلاگ و وب سایت خود را معرفی کنند، لینکشان را برایمان برفستند تا ما لینک آنها را در پست ثابت قرار دهیم. توجه کنید این پست ها ماهیانه هستند و اولین هفته هر ماه تغییر خواهند کرد. پس اگر می خواهید حقی از شما ضایع نشود بهترین کار این است که در اخرین هفته از ماه برای ما لینک بفرستید تا ما هم بتوانیم لینک شما را برای 4 تا 5 هفته به نمایش بگذاریم. تعرفه لینک ها فعلاً 10 هزار تومان برای هر یک ماه است. دوستانی که می خواهند لینک در پست ثابت داشته باشند پیام بدهند تا شماره کارت برایشان ارسال شود. حتماً ایمیل خود را قرار دهید.


مدیر وب سایت : Reza Mirzaei
تمام حقوق این وب سایت متعلق به جهان در دستانت می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر